בוש: מערבת גישה לאינטרנט באוטובוסים 

                              

הודות לטכנולוגיה חדשה שמציעה חברת בוש, גם נסיעה באוטובוס תיירותי  יכולה להפוך לחוויה קולנועית, מה שהופך את זמן הנסיעה לנעים יותר. אוטובוס עם מערכת ה-  MediaRouter, עם נקודת גישה לאינטרנט אלחוטית המשולבת שלה גישה לאינטרנט, נותן נוסעים חיבור יציב לאינטרנט וגישה למבחר רחב של הזרמת מדיה בכל המסע שלהם.

בבוש הצהירו כי עם ה- MediaRouter, החברה רוצה לקבוע סטנדרט חדש בשוק, אומר מנפרד באדן, נשיא חטיבת Bosch למולטימדיה ברכב. גולת הכותרת השנייה מבוש היא מיקרופון אלחוטי חדש. מדריכי טיולים יעריכו את החופש המוחלט שמקנה להם המיקרופון החדש (ע"י מערכת WirelessMicrophone ).

סרטים, סדרות, ועוד, בדיוק כמו בידור בטיסה
אוטובוס הכולל את מערכת ה- 
MediaRouter מספק חיבור אינטרנט מהיר, ביצועים גבוהים, ומאפשר ל- 50 אנשים להתחבר למכשיר!. נתון מדהים זה הופך את ה- MediaRouter  למתקן ייחודי.
הנוסעים יכולים להזרים מדיה למכשירים הניידים שלהם מספרייה מאוחסנת באופן מקומי - שגם יש את היתרון של הפחתת העומס על החיבור לאינטרנט.
לצד גישה להזרמת תוכן, שיתוף מדיה בין נוסעים הוא אפשרי גם כן. קטעי וידאו, תמונות, מוסיקה וניתן להעביר את הנתב באמצעות כונן הבזק מסוג
USB.
במצב זה הנתב הופך את התוכן לזמין לנוסעים דרך הזרמה. הודות לשני החריצים לכרטיסי
SIM המאפשר LTE, רשתות סלולריות מקומיות ניתן להשתמש גם בנסיעות למדינות שכנות.

מיקרופון אלחוטי: פתרון אלחוטי לסיור בכל מקום
מלבד הפתרון שלה לגישה באינטרנט, בוש גם הצגת מערכת ה-
WirelessMicrophone . מדובר במיקרופון אלחוטי עם חסינות להפרעות, מיקרופון שמקנה חופש גדול של תנועה.
המשמעות המעשית היא שמדריך הטיולים יכול לנוע בחופשיות ברחבי האוטובוס ולספק פרשנות ללא הפרעה אפילו מהשורה האחרונה או מהסיפון העליון - במקרה של אוטובוס קומותיים.
יתר על כן, הודות לחיי הסוללה של 12 שעות, מדריך הטיולים יכול להיות בטוח שהמקרופון יהיה מוכן לשימוש בעת הצורך. תחנות טעינה מעשיות להרכבה על לוח המחוונים של האוטובוס , ויש אופציה לנקודות טעינה נוספות.
מערכת
WirelessMicrophone  זמינה כעת בשוק לסוכנויות ויצרני מרכבי אוטובוסים, וה- MediaRouter זמינה כבר מאביב 2015. הודות לגודל הקומפקטי שלה, התקנת ה- MediaRouter נתנת להתקנה בכל אוטובוס, וההתקנה עצמה מאוד פשוטה.